CZ / EN

Návrhy designu keramiky, porcelánu a šperků

V současné době se stále zvyšuje poptávka po originálním designu porcelánu a rukodělné výrobě. Lidé si totiž stále více váží lidského umu, a umí jej ocenit.

Jako kreativní designér a návrhář nabízím cenově dostupný design všem, kterým záleží na originalitě, kvalitě a původu výrobků. Přečtěte si můj životopis, prohlédněte si portfolio a posuďte sami.

Designové návrhy výrobků a potisků na keramiku

Každý z mých výrobků je signovaný autorský originál, ručně zpracovaný od návrhu, model, formu až po konečný produkt. Ale můžete si přát pouze návrh pro výrobu.


V oblasti návrhy designu nabízím:

  1. designové návrhy pro manufaktury – dárkové porcelánové a keramické předměty, šperky, designové bytové doplňky, dekorační i funkční předměty do interiéru apod.
  2. průmyslový design a návrhy pro porcelánky a keramičky – designové vázy, misky, grafické návrhy designu dekorace porcelánu a keramiky, stolní předměty z keramiky, návrhy dlažby apod.
  3. designové návrhy pro výrobce porcelánových šperkůoriginální šperky, solitéry, limitované série, kombinace porcelánu a dalších materiálů.
  4. grafické návrhy a ilustrace – tvorba propagačních materiálů, grafické úpravy, grafické práce pro nakladatelství, kresby, knižní ilustrace a další.

Aktuální návrhy designu porcelánu a keramiky si můžete prohlédnout v e-shopu fler.cz Věřím, že vaše očekávání dokáži nejen splnit, ale i překonat. Těším se na spolupráci, kontaktujte mne!