CZ / EN

Prodej designové keramiky, porcelánu a šperků

Originální výroba ve vlastní keramické dílně, malé série a solitéry představují zhmotnění tvůrčích nápadů, kdy vznikají funkční, dekorativní a užitné předměty.

Prodejní místa Šárky Schmelzerové

E-shopy a online prodej

Vyberte si originální bytové doplňky, keramiku, porcelánové šperky, dekorativní a užitné předměty z porcelánu a další autorské originály on-line.

Největší online prodejní místo SarkaS design

e-shop fler.cz

a další:

molo7.cz
kakusei.cz
artbe.cz
designeros.com
Valer.cz
www.designgaraz.cz
www.hnst.ly
designový obchod Zrní
Kuráž design shop
www.decorliving.cz
www.buitendelijntjesshop.com
Etsy.com
www.sashe.sk

Facebook

www.facebook.com/sarkas

Instagram

www.instagram.com/sarkas_design/

Kamenné obchody s designem ČR i zahraničí

Design Garáž, Na Slupi, Praha 2
Kuráž design shop Praha 1
Designový obchod Zrní Valašské Meziříčí
Buiten de Lijntjes Shop, Wolvega, Holandsko
ArtRUN dizajn shop, Bratislava
a další…

Zdravotní nezávadnost výrobků

Porcelánové šperky:

Komponenty převážně bižuterie kovová - nerezová a chirurgická ocel - ověřený podle ČSN EN 1811+A1 2008 vyhovuje požadavkům na množství uvolněného niklu (z výrobků přicházející do styku s pokožkou, z výrobků určených do propíchnutých uší). Dle prohlášení o shodě použité komponenty neobsahují nikl, kadmium a nejsou zdraví škodlivé. Dále pak používám stříbro Ag 925/1000. Jsem řádně registrována na puncovním úřadě. Přikládám seznam puncovních značek : puncovniurad.cz

Užitkový porcelán:

Prohlašuji, že materiály k výrobě keramiky a porcelánu jsou bez jakýchkoliv škodlivých příměsí. Jsou zásadně používány materiály (hlíny, glazury…) neobsahující olovo, kadmium, či jiné zdraví škodlivé látky. Viz. atesty (Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem - Akreditovaná zkouška). Jsou dodržovány podmínky pro trvalé dodržování zdravotní nezávadnosti výrobků. Výrobky jsou za podmínek obvyklého používání bezpečné. Byla přijata opatření, kterými je zabezpečena shoda všech výrobků uváděných na trh s technickou dokumentací a se základními požadavky na výrobky. Výrobky užitkové keramiky jsou opatřeny grafickou značkou podle článku 15 Nařízení EP a Rady č.1935/2004 v platném znění. Prohlášení o shodě je vydané podle článku 16 Nařízení EP a Rady (ES) č.1935/2004 v platném znění.